Прокуратура довела винуватість мешканця Лисичанська у вчиненні розбійного нападу та заволодіння ювелірними виробами на ₴14 тис.

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області мешканця м. Лисичанська визнано винним у вчиненні розбійного нападу, поєднаного з
проникненням до житла (ч. 3 ст. 187 КК України) та засуджено до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Публічне обвинувачення у суді підтримували прокурори Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області.

У ході судового розгляду встановлено, що у травні 2019 року раніше неодноразово судимий чоловік таємно проник до квартири у м. Лисичанську та шляхом словесних погроз й залякування ножем вимагав від господарки віддати  належні їй грошові кошти та  ювелірні вироби.

Розуміючи фізичну  перевагу перед жінкою похилого віку, зловмисник заволодів її срібними та золотими прикрасами – сережками, підвісками, каблучками та іншими виробами, чим завдав потерпілій майнову шкоду у розмірі близько 14 тис. грн.

Свою вину у вчиненні злочину чоловік не визнав та відмовився від надання показів суду. Водночас сторона обвинувачення надала суду беззаперечні докази, що  підтверджують винуватість правопорушника.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прес-служба прокуратури Луганської області 

Читайте также: