Прокуратура оскаржила вирок рецидивісту через м’якість – особу засуджено до 9 років позбавлення волі 

Луганським апеляційним суд задоволено апеляційну скаргу прокурора на вирок суду першої інстанції стосовно особи, яку визнано винною та засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення крадіжки, повторно та розбою, поєднаних з проникненням у житло (ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 187 КК України).

Прокуратура оскаржила вирок Рубіжанського міського суду Луганської області в суді апеляційної інстанції через м’якість призначеного покарання.

У ході судового розгляду встановлено, що у лютому 2018 року мешканець м. Щастя Новоайдарського району  незаконно проник  до квартири містянина та викрав побутову техніку.

Крім того, у пошуках легкої наживи наступного дня обвинувачений вчинив розбійний напад із застосуванням насильства. Зловмисник, проникнувши до житла з метою заволодіння чужим майном, побачив господаря вдома та зухвало його побив – спричинив тілесні ушкодження у вигляді переломів ребер, гематом та забоїв обличчя. Після цього забрав у квартирі потерпілого золотий ланцюжок та хрестик.

За принципової позиції прокуратури Луганської області судове рішення першої інстанції в частині призначеного покарання скасовано та ухвалено новий вирок – 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі вирок суду набрав законної сили.

Зазначимо, що це вже дев’ята судимість особи.

Прес-служба прокуратури Луганської області 

Читайте также: