Прокуратурою оскаржено до суду передачу фізичній особі більше 137 га землі вартістю майже ₴99 млн.

Прокуратурою виявлено порушення вимог земельного законодавства під час надання в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства на території Володарського району Київської області.

Так, Головним управлінням Держземагентства у Київській області без проведення земельних торгів прийнято низку наказів про затвердження документації із землеустрою та передачі в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства площею понад 137 га, розташованих на території Володарського району Київської області, вартість яких становить майже 99 млн грн.

В подальшому, громадянин передав спірні земельні ділянки в суборенду фермерському господарству, що свідчить про те, що ним отримано значні площі земель в оренду без мети здійснення фермерського господарства, а саме з метою передачі їх в оренду фермерському господарству для збільшення земельного банку останнього на безконкурентних засадах.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою пред’явлено позов про визнання недійсними наказів, договорів оренди земельних ділянок та скасування реєстрації.

На даний час судом прийнято вказану позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі.

Прокуратура Київської області

Читайте также: