Серед особистих речей померлого нардепа Полякова виявлено два катетери з речовиною бурого кольору

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін в ефірі телеканалу «Україна 24».

Перший заступник очільника МВС також підтвердив, що слідство встановило наявність метадону у крові нардепа.

«Яким чином в організм народного депутата потрапив метадон — з’ясовує слідство. Хочу наголосити, що під час огляду тіла вже покійного на той момент народного депутата, серед його особистих речей, було виявлено готівку в сумі близько 10 тисяч гривень і 800 доларів США, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, ми так само досліджуємо», – сказав Євгеній Єнін.

Заступник міністра наголосив, що у справі вже проведено велику кількість слідчо-оперативних дій. Він також подякував співробітникам патрульної поліції, які проявили пильність, відреагувавши одразу на порушення Правил дорожнього руху водієм таксі, у якому перебував народний депутат.

«На відео зафіксовано, як поліцейські, чітко виконуючи нормативні вимоги до них, зупиняють конкретний автомобіль, працюють із увімкненими боді-камерами, щоб ні у кого не було потім жодних сумнівів. Усі ці матеріали в подальшому залучені до матеріалів кримінального провадження. Ми бачимо, як поліцейські здійснюють перші реанімаційні заходи. Надалі до них приєдналася швидка. Ми бачимо дефібрилятор», — розповів він.

Також Євгеній Єнін зазначив, що в справі допитані додаткові свідки. Також з’ясовується як метадон потрапив до організму Антона Полякова. Крім цього, перший заступник міністра додав, що сам метадон не несе смертельної небезпеки.

Департамент комунікації МВС України

Читайте также: