Скеровано до суду обвинувачення відносно екс-директора підприємства «Авангард» за фактом заволодіння ₴15 млн. бюджетних коштів

Прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУНП у місті Києві та УЗЕ у м. Києві завершено досудове розслідування відносно колишнього директора Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва «Авангард» за фактом заволодіння майже 15 млн гривень бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання для льодової арени.

Як повідомлялося, обвинувачений, з метою заволодіння грошовими коштами, підписав акт приймання від постачальника обладнання для утворення і підтримки якісного штучного льоду на льодовій арені, одночасно підписавши акт передачі даного обладнання постачальнику на зберігання.

Підписані документи стали підставою для перерахування на рахунок комерційного підприємства майже 15 млн. грн. з Державного бюджету за нібито поставлене обладнання, хоча воно дотепер відсутнє.

Дії колишнього службовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час обвинувальний акт скеровано до суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до 3 років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: