Столична прокуратура в суді відстояла реальне покарання зловмиснику, який на вулиці пограбував неповнолітню

Київським апеляційним судом підтримано позицію прокуратури міста Києва та засуджено грабіжника до реального покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

36-річний чоловік, помітивши на вулиці неповнолітню дівчину, яка розмовляла по мобільному телефону, наздогнав її, вихопив з її рук телефон та втік з місця вчинення злочину.

Вироком Оболонського районного суду міста Києва чоловіка визнано винним за ч. 2 ст.186 КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі. Одночасно суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки.

Не погодившись з вказаним вироком, прокурор подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на невідповідність призначеного покарання тяжкості злочину, просив суд призначити обвинуваченому реальне покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Справа розглядалася судами різних інстанцій.

При повторному апеляційному розгляді Київський апеляційний суд, погодившись з доводами прокурора, скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий вирок, яким зловмиснику призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Вирок вступив в законну силу.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: