Суд закрив справу проти «єдинороса» Кучерявого, який сприяв окупації Криму

 Суд у Києві закрив справу стосовно члена партії «Єдина Росія» і учасника незаконної кримської організації «Автоканал Севастополя» Ігоря Кучерявого

Про це повідомляє «Бюро судової інформації».

За матеріалами кримінального провадження, у березні 2014 року Ігор Кучерявий вступив до так званої «тактичної групи» «Автоканал Севастополя», яка по радіоканалу координувала діяльність блокпостів і виїзди бійців незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», а також активно протидіяла українським військовим.

Кучерявий провину повністю визнав. Його адвокат, Ігор Мокін, під час підготовчого засідання подав клопотання про закриття провадження у зв’язку з тим, що закінчився строк давності, у який законодавство дозволяє притягнути Ігоря Кучерявого до відповідальності.

Прокурор Ігор Корженко не заперечував проти закриття кримінального провадження.

«Станом на сьогодні пройшло більше п’яти років, тому сторона обвинувачення не буде заперечувати проти заявленого клопотання», — сказав прокурор.

Згідно статті 49 Кримінального кодексу України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо від моменту вчинення нею злочину й до набрання вироку законної сили минули передбачені статтею строки. Частина 2 статті 110 ККУ, за якою обвинувачували Кучерявого, відноситься до злочинів середньої тяжкості. Отже, має строк давності — 5 років, який уже сплив.

«На сьогоднішній день кримінальна справа по відношенню до Ігоря Кучерявого закрита, і його звільнено від кримінальної відповідальності. Він не був під вартою. Під час досудового розслідування він знаходився в Херсоні. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту», — сказав Мокін.

Читайте также: