Судитимуть посадовця Держгеокадастру, який надав у приватну власність землі водного фонду НПП «Гомільшанські ліси»

За погодженням з прокуратурою Харківської області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів ГУ Дежгеокадастру за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Як раніше повідомлялось, протягом 2015 року вказаний посадовець незаконно передав у приватну власність три земельні ділянки загальною площею 0,18 га, які знаходяться під об’єктом природно-заповідного фонду Національного природного парку «Гомільшанські ліси» та фактично є державною власністю. Він склав та підписав позитивні висновки по проектам землеустрою щодо відведення зазначених земельних ділянок для індивідуального садівництва у власність громадянам.

Таким чином, злочинні дії вказаного фігуранта призвели до вибуття з державної власності земельних ділянок водного фонду (прибережної захисної смуги), які перебувають під об’єктом природно-заповідного фонду НПП «Гомільшанські ліси». Сума збитків, завданих державі, складає майже 265 тис. грн.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді  штрафу від двохсот п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пресслужба прокуратури Харківської області

Читайте также: