У Дніпрі поліція затримала злодіїв, які скоїли понад 200 крадіжок інтернет-обладнання

Своїми діями зловмисники завдали інтернет-провайдерам збитків на суму більше 1 млн. гривень.

25 листопада за адресам фігурантів відбулись санкціоновані обшуки, під час яких було вилучено 112 одиниць телекомунікаційного обладнання. За серійним номером комутаторів було встановлено, що їх викрали зі спеціальних шаф, встановлених у під’їздах та технічних поверхах в будинках мешканців Дніпра.

Як встановили поліцейські відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, зловмисники діяли з початку 2019 року на території м. Дніпро. Група складалася з жінки-організатора та 5 чоловіків-співучасників. Серед них – двоє чоловіків, які працювали в сфері налагодження та установки інтернет-мереж, знали місця знаходження комутаторів та мали можливість їх викрасти. В подальшому викрадену техніку перепрошивали, а 35-річна організаторка пересилала викрадену техніку посереднику. Від нього викрадене інтернет-обладнання розходилося по всій Україні кінцевим споживачам.

За скоєння крадіжок в особливо великих розмірах чотирьом особам вручені повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Двох осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України. Зараз слідчі дії продовжуються, вирішуються питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Читайте также: