У Хмельницької області судитимуть 43-річну жінку, яка завдала роботодавцеві матеріальної шкоди на суму ₴8,8 млн.

Працюючи регіональним менеджером із продажу пального одного з ТОВ, жінка розробила злочинну схему привласнення талонів на бензин, дизпаливо та інші нафтопродукти, які потім збувала. Здобуті злочинним шляхом гроші жінка частково легалізувала, придбавши декілька елітних автівок та квартир.

Слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за матеріалами управління стратегічних розслідувань та за процесуального керівництва прокуратури закінчили досудове розслідування та направили до суду матеріали кримінального провадження стосовно хмельничанки, яка обґрунтовано підозрюється у привласненні чужого майна, відмиванні коштів та несанкціонованих діях з інформацією, яка обробляється на комп’ютері.

Перебуваючи на посаді регіонального менеджера одного із всеукраїнських ТОВ, яке займається продажем нафтопродуктів, жінка розробила злочинну схему привласнення талонів на пальне.

Шляхом маніпуляцій у комп’ютерній програмі, в яку вносилась інформація про продажі, підозрювана значно завищувала кількість проданих талонів на пальне. Різницю забирала і реалізовувала самостійно як приватна особа.

Проведена товариством інвентаризація талонів на скраплений вуглекислий газ, бензин та дизпаливо показала нестачу нафтопродуктів у кількості 683 310 літрів. Загальна сума завданих товариству збитків склала 8,8 мільйонів гривень.

Здобуті злочинним шляхом гроші жінка частково легалізувала, придбавши декілька елітних автівок та квартир.

Перед судом підозрюваній доведеться відповідати за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 209 (Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) та ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Їй може загрожувати позбавлення волі терміном від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Читайте также: