У столиці касир, замінивши купюру, звинуватив покупця у спробі розрахуватися сувенірними грішми

Поліція Дарницького управління поліції розслідує кримінальне провадження за фактом шахрайства. Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Звичайний похід до магазину обернувся для 29-річної жінки неприємним інцидентом і годинним спілкуванням із поліцейськими. Причиною тому став касир, який звинуватив її у намаганні розраховувався за товар сувенірною купюрою номіналом у 500 гривень.

39-річний чоловік заздалегідь приготував фальшиві гроші з надписом «п’ятсот сувенірів», поклав їх у касу і чекав слушний момент. Касир зупинив жінку, коли вона надала банкноту 500 гривень для оплати продуктів вартістю 380 гривень. Однак замість решти жінка отримала сувенірну «п’ятисотку» та звинувачення у фальшивомонетництві.

Відвідувачка магазину не розгубилася і повідомила, що це – не її купюра і що вона давала касиру справжні 500 гривень, тож викликала поліцію. Слідчо-оперативна група задокументувала правопорушення.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться необхідні експертизи. Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Відділ комунікації поліції Києва

You may also like...