Учасникам злочинного угруповання, які через соцмережу незаконно збували стероїди, оголошено про підозру

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві оголошено підозру у вчиненні злочинів у складі організованої злочинної групи 3 особам, які виготовляли та здійснювали масовий продаж через Інтернет заборонених в обігу сильнодіючих лікарських засобів.

Як повідомлялося, злочинне угрупування виявили завдяки спільним зусиллям місцевої прокуратури, СВ Подільського УП ГУНП у м. Києві за матеріалами відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю БКОЗ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

З метою отримання нелегального прибутку, організатори злочинної групи упродовж 2017-2018 років на території міста Києва та Київської області за допомогою спеціального обладнання виготовляли та в подальшому через спеціально створену сторінку в соціальній мережі «Facebook» розповсюджували виготовлену продукцію. Вказана речовина у своєму складі містила сильнодіючі лікарські засоби «метандієнон» та «нандролон», які відносяться до групи анаболічних стероїдів.

Надалі в межах кримінального провадження правоохоронці провели ще 7 обшуків, у ході яких вилучили станок та матрицю для нанесення маркування на виготовлену продукцію, понад 95 тисяч порожніх флаконів, 90 флаконів з рідинами, які містять у своєму складі сильнодіючі лікарські засоби.

За результатом розслідування дії двох організаторів злочинної групи та виконавця кваліфіковані за ч.4 ст.321 КК України, санкція якої передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: