Уродженка Черкащини, маючи судимість за аналогічний злочин, повторно шахрайським шляхом заволоділа коштами у сумі більш ніж ₴300 тис.

У ході досудового розслідування встановлено, що 54-річна уродженка Черкащини, яка проживає певний час у місті Біла Церква, маючи судимість за аналогічний злочин, починаючи з березня 2019 року, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна почала поширення недостовірної інформації про організацію туристичних поїздок до Італії, Грузії та Франції.

Будучи впевненими у правдивості та щирості слів останньої, на її пропозицію погодилось 23 сім’ї, які в подальшому передавали їй грошові кошти для бронювання вказаних турів.

З метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, шляхом обману потерпілих підозрювана заволоділа більш ніж 300 тис. грн, за цільовим призначенням кошти не використала, а розпорядилася ними на власний розсуд, заподіявши таким чином шкоду 23 сім’ям на вищезазначену суму.

Дії жінки кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно.

На даний час досудове розслідування триває, до Білоцерківського ВП ГУНП в Київській області продовжують надходити аналогічні заяви від потерпілих.

Прокуратура Київської області

Читайте также: