В Бердянську до 6 років позбавлення волі засуджено чоловіка за розбій та зґвалтування

Бердянська місцева прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні відносно раніше судимого місцевого мешканця, за фактом скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.152, ч.2 ст.186, КК України (грабіж, згвалтування).

Так, у травні минулого року 28-річний обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння здійснив напад на бердянчанку. Зловмисник наніс жінці чисельні удари по обличчю та повалив її на землю, після чого відібрав у потерпілої сумку з грошима та мобільним телефоном і зник з місця злочину.

За кілька тижнів, фігурант провадження, знов на підпитку, здійснив напад на місцеву мешканку, якій не лише спричинив тяжкі тілесні ушкодження, але й згвалтував її, після чого зник, прихопивши з собою гаманець з грішми та телефон постраждалої.

Завдяки принциповій та наполегливій позиції прокурора, зловмисника засуджено за ч.1 ст.152 КК України до 3 років позбавлення волі, а за ч.2 ст.186 КК України до 5 років позбавлення волі, призначивши за сукупністю злочинів шляхом часткового складання остаточне покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

Пресслужба прокуратури Запорізької області

Читайте также: