В Луганській області, рецидивіст вийшовши с тюрми після 14-річної відсидки, зґвалтував бабусю та вкрав у неї телефон та 1 тис грн

Рецидивіста засуджено до 8 років позбавлення волі за пограбування та  зґвалтування літньої жінки

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Луганської області.

наручники

 За принципової позиції прокуратури Луганської області Старобільським районним судом Луганської області мешканця Новопсковського району визнано винним у відкритому викраденні чужого майна та зґвалтуванні (ч. 3 ст. 186,           ч. 1 ст. 152 КК України).

У ході судового розгляду встановлено, що 57-річний чоловік на третій день після звільнення з місць позбавлення волі по закінченню 14-річного строку відбування покарання вчинив злочин з корисливих мотивів. У серпні 2019 року зловмисник проник на територію приватного домоволодіння в одному з населених пунктів Старобільського району, де проживала самотня літня жінка. Вдаривши її декілька разів кулаком в обличчя, обвинувачений заволодів мобільним телефоном й заощадженнями пенсіонерки у сумі 1000 гривень.

У подальшому з метою задоволення своєї статевої пристрасті останній вчинив стосовно жінки дії сексуального характеру. Погрожуючи потерпілій, вступив в статевий зв’язок проти її волі.

У ході судового розгляду свою винуватість у зґвалтуванні обвинувачений категорично заперечував.

Враховуючи зібрані докази, суд першої інстанції погодився з доводами прокурора щодо доведеності вини у вчинених злочинах та засудив підсудного до 8 років позбавлення волі. Раніше чоловік сім разів притягувався до кримінальної відповідальності, у тому числі за злочини проти власності.

УК

Читайте также: