В Одесі поліція затримала «злодія в законі» на прізвисько «Авто Копала» (фото)

Затриманий знаходиться у розшуку на території РФ, де йому за зайняття найвищого статусу у злочинній ієрархії загрожує до 15 років ув’язнення.

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції отримали інформацію про перебування на території Одеської області «злодія в законі» на прізвисько «Авто Копала».

Поліцейські встановили місце його тимчасового проживання: 65-річний громадянин РФ знаходиться у розшуку за зайняття найвищого статусу у злочинній ієрархії та приїхав до України, аби уникнути кримінальної відповідальності за цей злочин та в подальшому налагодити відносини з кримінальними авторитетами.

У вівторок, 31 березня, оперативники Департаменту та обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції, слідчі слідчого управління поліції Одеської області за участі спецпризначенців батальйону особливого призначення поліції затримали «злодія в законі».

Свій злодійський статус він отримав у 17-річному віці в Москві. За його плечима чималий кримінальний досвід – понад 15 років перебування у місцях позбавлення волі на території Росії, у тому числі у виправній колонії суворого режиму.

Відповідно до рішення Київського районного суду м. Одеса «злодій у законі» буде утримуватися в СІЗО до надходження запиту про його видачу.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

You may also like...