Вбивцю 69-річної жительки с. Козирка засуджено до 13 років ув’язнення

Очаківським відділом Миколаївської місцевої прокуратури № 1 підтримано державне обвинувачення стосовно 28-річного жителя с. Козирка Очаківського району, який вбив 69-річну жінку.

У суді доведено, що 11 квітня 2019 року зловмисник зайшов у гості до 69-річної сусідки, якій він раніше допомагав по господарству. Між чоловіком та сусідкою виник конфлікт, у ході якого він наніс жінці не менше одинадцяти ударів топорищем по голові та тулубу. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла.

З3 удари по тілу та відкриті переломи: на Волині до смерті побили ...

Після цього, зловмисник з будинку потерпілої викрав її майно на загальну суму 27 тис грн, яким розпорядився на власний розсуд.

Під час судового засідання чоловік заперечував свою вину, але прокурором його вина доведена в повному обсязі та колегією суддів Очаківського міськрайонного суду його визнано винним за ч. 1 ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло, вчиненому повторно) та засуджено до 13 років позбавлення волі.

За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 1

Читайте также: