З України екстрадовано громадянина Чехії, якого на батьківщині підозрюють у розкраданні коштів на суму майже 1 млн. крон.

Прокуратурою Житомирської області вживаються заходи для забезпечення виконання компетентними органами України вимог Європейської конвенції про видачу правопорушників.

Зокрема, 5.07.2019, на виконання доручення Генеральної прокуратури України, у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулася фактична передача ще одного правопорушника представникам компетентних органів Чеської Республіки.

Про це повідомив заступник прокурора Житомирської області Олег Мостиховський.

Заступник керівника обласного відомства додав, що на виконання доручення Генеральної прокуратури України, прокуратурою області забезпечено проведення екстрадиційної перевірки, за результатами якої не встановлено обставин, які можуть перешкоджати видачі (екстрадиції) зазначеної особи правоохоронним органам Чеської республіки.

«Затриманий у Житомирі громадянин Чехії був оголошений правоохоронними органами цієї держави у розшук у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження щодо розкраданням ним майже 1 млн чеських крон», — уточнив Олег Мостиховський.

Заступник прокурора області наголосив, що прокуратура Житомирщини і надалі забезпечуватиме неухильне дотримання вимог законодавства з метою виконання зобов’язань України з міжнародними договорами у сфері економіки.

Андрій Лисенко, речник ГПУ

8

Читайте также: