За розголошення комерційної таємниці затримали співробітника великої торговельної мережі

Маючи доступ до аналітичної інформації, 28-річний працівник корпорації протягом року «зливав» таємні комерційні дані іншим структурам. Під вигаданим ім’ям через мережу Інтернет він систематично пересилав аналітичні дані, натомість поштою отримував гроші.

Інформація про витік таємної комерційної інформації надійшла до поліції від служби безпеки компанії, якій належить мережа продуктових супермаркетів в різних містах України.

В ході розслідування детективи слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області та співробітники управління боротьби з кіберзлочинністю викрили у злочині співробітника компанії та затримали його. Встановлено, що своїми діями житель Дніпра завдав корпорації збитки у сумі 1 млн. 400 тис. гривень. За місцем його мешкання та на робочому місці проведені обшуки, в ході яких вилучено комп’ютерну техніку та документацію, що підтверджують його причетність до злочину.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 232 Кримінального кодексу України (розголошення комерційної або банківської таємниці). 15 лютого чоловіку вручено повідомлення про підозру. 19 лютого матеріали  у справі будуть направлені до суду. До слова, вперше в Україні було закінчено розслідування кримінальної справи, порушеної за ст. 232 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

You may also like...