Завершено розслідування відносно службовця, який розголосив інформацію з обмеженим доступом

В обмін на 8 000 гривень чоловік надав сторонній особі службову інформацію. За скоєне йому загрожує до двох років позбавлення волі.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) та ч. 3 ст. 354 (Підкуп працівника підприємства, установи чи організації) Кримінального кодексу України, столичні правоохоронці задокументували злочинну діяльність головного спеціаліста однієї з державних установ. Службовця викрили у розповсюдженні інформації з обмеженим доступом.

Нет описания фото.

Як розповіла слідча Шевченківського управління поліції Олена Коваленко, державний службовець мав доступ до автоматизованої системи зберігання інформації з обмеженим доступом та скористався становищем, аби отримати неправомірну вигоду:

«До чоловіка звернувся знайомий з проханням надати інформацію щодо руху та стану банківських рахунків одного з товариств. Службовець погодився передати відомості, що є для службового користування, та отримав за це 8 тисяч гривень».

У подальшому фігуранту слідчі повідомили про підозру за вчинення корупційного злочину та збут інформації з обмеженим доступом. Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Шевченківського районного суду столиці. Зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києва

Читайте также: