Жителька Одеси ошукала пайовиків неіснуючого будівництва більш ніж на 15 мільйонів гривень

Голову правління ЖБК, яка, зловживаючи службовим становищем, заволоділа грошима декількох десятків людей, викрили працівники Київського відділу поліції під процесуальним керівництвом Одеської місцевої прокуратури № 1.

Достовірно знаючи про відсутність дозвільних документів на будівництво житлових будинків, зловмисниця впродовж шести років укладала договори з громадянами про пайову участь у будівництві об’єктів нерухомості за неіснуючою адресою на вулиці Карла Лібкнехта і навіть створила на території Таїровської селищної ради видимість будівельних робіт.

Вкладники вносили гроші в касу кооперативу та банківський рахунок, проте з часом, не дочекавшись ні просування будівництва, ні ключів від квартир, звернулися до правоохоронних органів.

«Підозрювана – місцева жителька, 1982 року народження. Її дії слідчі кваліфікували за ч. 2, 3, 4, 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України», — розповів начальник Київського відділу поліції В’ячеслав Барба.

Наразі поліцейські встановили особи 46 потерпілих, однак їх може бути значно більше. У зв’язку з цим просимо громадян, які постраждали від протиправних дій підозрюваної, звертатися з відповідною заявою до Київського відділу поліції.

Київський відділ поліції в м. Одесі

Читайте также: