Жителька Рівненщини перейшла за сумнівним посиланням та втратила 37 тисяч гривень

Гортаючи стрічку новин у телеграм-каналі, 30-річна мешканка Дубна перейшла за посиланням одного із дописувачів. Жінка хотіла почерпнути корисну інформацію у своїй сфері діяльності, а натомість позбулась власних заощаджень.

Потерпіла пояснила, що кошти із її банківського рахунку зникли за лічені хвилини. Одразу ж, як вона перейшла за посиланням, на її мобільний почали надходити дзвінки з банку. Жінка припустила, що це можуть бути шахраї, тому відхилила всі вхідні з того номеру. А вже за кілька хвилин вона отримала смс-повідомлення про зняття із її банківського рахунку 37 тисяч гривень.

З’ясувати ситуацію дубенчанка вирішила безпосередньо у фінустанові. Там пояснили, що гроші були перераховані різними платежами за покупку побутової техніки на картку іноземного банку.

У рамках розпочатого досудового розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України дізнавачі Дубенського районного відділу поліції встановлюють усі обставини події, а також закликають громадян подбати про власну інтернет безпеку та не вірити сумнівним посиланням та пропозиціям.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте также: