Знешкоджено міжрегіональну злочинну групу осіб, які вчиняли зухвалі розбійні напади на помешкання людей

Завдяки злагодженим діям прокуратури Полтавської області та співробітників поліції Київської, Дніпропетровської, Сумської областей викрито міжрегіональну злочинну групу осіб, які протягом поточного року грабували та вчиняли зухвалі розбійні напади на помешкання літніх осіб на території Полтавської області та України.

Під час досудового розслідування встановлено, що зловмисники, проникаючи до будинків потерпілих, зв’язували останніх, наносили їм тілесні ушкодження, у тому числі розпеченою праскою, та погрожуючи фізичною розправою забирали грошові кошти і особисті речі. Так, виявлено та вилучено праску зі слідами, ймовірно, шкіри та крові потерпілих.

Потерпілими від злочинних дій останніх є літні люди 1923 р.н., 1938 р.н.

Правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України.

За результатами проведених 17 санкціонованих обшуків на території  Полтавської, Київської та Дніпропетровської областей у помешканнях затриманих осіб виявлено та вилучено речі, належні потерпілим.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області 4 затриманим особам повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.187 (розбій), ч. 3 ст. 186 (грабіж) КК України.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

You may also like...