Арахамія двічі за локдаун літав у Відень на приватному літаку, що належить структурам Фірташа, – ЗМІ

«Це як Uber – викликати Uber, ви не розумієте, яким літаком ви туди полетите».

Керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія двічі за період карантину і закритих кордонів літав до Відня на приватному літаку, що належить пов’язаним із олігархом Дмитром Фірташем структурам.

Арахамія двічі за локдаун літав у Відень на приватному літаку, що належить структурам Фірташа, – ЗМІ

Фото: 24tv.ua

Про це йдеться у розслідуванні УП «Ідентифікація Брауна. Таємні зустрічі та приховані перельоти Давида Брауна».

Журналіст Михайло Ткач повідомив, що інформацію про перельоти депутата включно з документами отримав від джерел у правоохоронних органах. Обидва рази Арахамія під час закритого авіасполучення літав з дружиною.

Сам депутат стверджує, що мета обох поїздок була особиста і пов’язана зі здоров’ям.

«Там немає жодної політики чи підтексту якогось. Причина у мене реально поважна – це медична причина», – зазначив нардеп.

За словами Ткача, глава фракції СН підтвердив мету поїздки документально. Дружина Арахамії двічі замовляла через грузинську турфірму медичні послуги включно з трансфером. Вартість кожної з поїздок – 24 000 євро.

При цьому Арахамія зазначив: «виявилося, що цей літак належить структурам пана Фірташа, зданий в якусь авіакомпанію, де кількість бортів нараховує кілька сотень. Це як Uber – викликати Uber, ви не розумієте, яким літаком ви туди полетите».

Нардеп зазначив, що платив за ці поїздки сам, але «формально оплачує дружина, бо якщо я зараз у декларації оплачує перельот, я повинен робити повідомлення в НАЗК і вся країна потім у всіх новинах пише – Арахамія кудись полетів. Це неправильно». // LB.ua

Читайте также: