Начальника територіального сервісного центру МВС у м. Херсон затримано на хабарі в розмірі 20 000 гривень

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону Південного регіону України, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, за оперативного супроводження ГУ СБУ в АР Крим та спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого в м. Мелітополі, викрито факт вимагання неправомірної вигоди начальником територіального сервісного центру МВС у м. Херсон Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області.

Установлено, що за реєстрацію 90 транспортних засобів через певне приватне підприємство, упродовж вересня − листопада 2018 року, та подальше безперешкодне оформлення автівок, посадова особа сервісного центру вимагала від співзасновника комерційної структури хабаря в розмірі 20 000 гривень.

15.01.2019 вказаний посадовець вже отримав частину визначеної суми неправомірної вигоди в розмірі 10 000 гривень.
У п’ятницю, 22.02.2019, після одержання другої частини хабаря в розмірі 10 000 гривень начальника територіального сервісного центру затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії.

Військовою прокуратурою затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та направлення до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.

Читайте также: