Негідника, який зґвалтував 13-річну дівчину в Запоріжжі засуджено до 12 років позбавлення волі

Запорізькою місцевою прокуратурою № 1 підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню гр. Д. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України за фактом спроби відкритого викрадення майна потерпілої гр.-ки К. та за ч. 4 ст. 152 КК України за фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, вчинене щодо 13-літньої дівчини С., яке відбулось у вечірній час 19.03.2018 біля будинку по вулиці Цегельній у м. Запоріжжя.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби  прокуратури Запорізької області.

Вироком Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 25.09.2019 зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України, та призначено кримінальне покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.
За ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України обвинуваченого виправдано.

Наразі Запорізькою місцевою прокуратурою № 1 готується апеляційна скарга на вирок суду у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, внаслідок його м’якості, та через виправдання за епізодом щодо спроби відкритого викрадення майна.

УК

Читайте также: