Новий «монтаж» представниці «слуг народу»: депутатка вважає, що у бідних родинах народжуються «діти дуже низької якості»

Народна депутатка від «Слуги народу», голова парламентського комітету з питань соціальної політики  Галина Третьякова вважає, що у бідних родинах народжуються «діти дуже низької якості».

Слуга народу" Третьякова вважає заяву Гончарука політичним ...

Профспілкова спільнота і її жіночі осередки у заяві Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків засудили «антисоціальну та антигуманну» позицію Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, повідомляє офіційний портал ФПУ.

Обурення Комісії викликало відео, де Третьякова розмірковує про доцільність виплачувати безробітним громадянам соціальну допомогу.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна — соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати»Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СНЦе і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, — каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Geplaatst door Страйком "Заради Майбутнього" op Vrijdag 29 mei 2020

У Відкритому листі Комісії до спікера Дмитра Разумкова пропонується на підставі статті 83 Регламенту Верховної Ради України, частини третьої статті 7 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» доручити Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянути пропозицію про відкликання Третьякової з посади голови зазначеного Комітету.

Нагадаємо, що тільки сьогодні, влада роздала «темники» аби зам’яти скандал с «айкосами Зеленського» та сексистськими коментарями глав фракції та партії «Слуга народу» на адресу одної з депутаток. В яких рекомендують прямій ефір називати змонтованим відео.

Читайте также: