Поліція вкотре застерігає від шахраїв, які «переховуються» на сайтах оголошень

Незважаючи на численні застереження правоохоронців бути обачними з операціями купівлі-продажу в мережі Інтернет, 23-річний глухівчанин вирішив скористатись он-лайн послугами та натрапив на зловмисника-афериста.

Оголошення про продаж техніки чоловік знайшла на одному з відомих сайтів в Інтернеті. Ціна товару була значно меншою за ринкову, тож вигідна пропозиція одразу його зацікавила. Коли ж він вирішив зателефонувати за вказаним номером телефону та обговорити умови придбання товару, незнайомець забажав отримати завдаток у сумі 6 200 гривень. Він погодився. Та перерахувавши на його рахунок гроші,так званий продавець перестав виходити на зв’язок.

Картинки по запросу шахраїв, які «переховуються» на сайтах оголошень

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), в рамках якого ведуть пошуки зловмисника. Правоохоронці ж знову звертаються до громадян з проханням, не перераховувати завчасно гроші незнайомцям і розраховувались за товар лише після його отримання. В іншому разі ризикуєте втратити свої гроші.

Відділ комунікації поліції в Сумській області

Читайте также: