Прокуратура вимагає повернути державі понад 26 га земель державного лісового фонду на території Бориспільського району

Бориспільською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог земельного та лісового законодавства під час передачі у приватну власність земельної ділянки в адміністративних межах Бориспільського району Київської області.

Установлено, що товариством з обмеженою відповідальністю оформлено право власності на земельну ділянку загальною площею 26,4 га для ведення підсобного сільського господарства, розташовану у адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Разом з тим, відповідно до інформації Державного підприємства «Бориспільське лісове господарство» спірна земельна ділянка повністю накладається на землі, які належать державному підприємству на праві постійного користування на підставі державного акту на право постійного користування та розташована у межах Вишеньківського лісництва.

Погодження на вилучення ділянки зі складу державного лісового фонду ДП «Бориспільське ЛГ» не надавались.

Також, Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства не надавало погодження на вилучення чи зміну цільового призначення земельної ділянки.

Реагуючи на виявлені порушення, місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з метою повернення незаконно відчуженої землі, яка наразі перебуває на розгляді.

Прес-служба прокуратури Київської області

Читайте также: