У реабілітаційних центрах м. Підгороднє виявлено п’ять випадків зараження коронавірусом

У реабілітаційних центрах м. Підгороднє виявлено п’ять випадків зараження коронавірусом. Розпочато кримінальні провадження.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 здійснюється процесуальне керівництво у трьох кримінальних провадженнях за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам (ч.1 ст.325 КК України).

"Кручу-верчу...". Як у новому МОЗі на пандемії заробляють

У трьох реабілітаційних центрах, розташованих на території м. Підгороднє, у двадцяти шести громадян виявлено зараження коронавірусною хворобою (COVID-19). Вказаних осіб госпіталізовано до КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової» для проходження лікування.

Працівниками санітарно-епідеміологічної станції та медичними працівниками проводиться відбір біологічного матеріалу у всіх громадян, які перебувають у зазначених реабілітаційних центрах. Також проходить дезінфекція приміщень.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Окрім цього, Павлоградською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у аналогічному кримінальному провадженні: всупереч встановлених карантинних заходів у березні поточного року у м. Першотравенську відбувалися збори учнів та прихожан однієї з церков, наслідком чого стало зараження 29 особи на COVID-19. Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.1 ст.325 КК України, триває, наголосила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Читайте также: