У Житомирі працівник суду за 3000 грн продавав таємні відомості фігуранту справи

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 328 (розголошення державної таємниці), ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України.

У понеділок, 4 лютого 2019 року, працівниками прокуратури області спільно із співробітниками ВБКОЗ та слідчого відділу Управління Служби безпеки в області викрито під час одержання неправомірної вигоди керівника режимно-секретного відділу Богунського районного суду м. Житомира.

Картинки по запросу районного суду м. Житомира

Посадовця затримали вдень у Житомирі, у житловому кварталі на вул. Чуднівська, безпосередньо після одержання ним неправомірної вигоди на суму 3 000 грн.

За таку суму керівник режимно-секретного відділу розголосив відомості, що становлять державну таємницю та мають відповідний гриф секретності  «таємно» особі, стосовно якої проводилися оперативно-розшукові заходи.

Наразі у кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо відсторонення затриманого у порядку ст. 208 КПК України від посади та обрання йому запобіжного заходу.

Прокуратура області наполягатиме на обранні запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування проводить слідчий відділ Управління Служби безпеки в області.

    Довідково: санкція суворішої – ст. 368, ч. 3 КК України, передбачає покарання — позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 Прес-служба прокуратури Житомирської області

Читайте также: