У посольстві США підтвердили, що «Азов» має право отримувати американську зброю

12-та бригада спеціального призначення “Азов” пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США.

Співробітники Посольства США в Україні підтвердили, що 12-та бригада спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від у сфері безпеки.

Про це повідомила пресслужба “Азову”.

“Це стало результатом тривалої та кропіткої роботи, яку військовослужбовці «Азову» систематично вели в площині боротьби з успішними результатами діяльності російської пропаганди. Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ України, командуванню Національної гвардії України, Посольству України у США та всім, хто відкрито або кулуарно долучився до подолання цієї заборони. Брехня про «Азов», котру кремлівський режим роками поширював на Заході, сьогодні зазнала нищівного удару”, – йдеться в повідомленні.

Військові зазначають, що отримання західної зброї та підготовки від США не тільки підвищать боєздатність “Азову”, але, що найголовніше, сприятимуть збереженню життів та здоров’я особового складу бригади.

“Це нова сторінка в історії нашого підрозділу. «Азов» стає ще потужнішим, ще професійнішим та ще небезпечнішим для окупантів”, – наголосили військові. // LB.ua

You may also like...