У прокуратурі Луганської області приймають заяви громадян потерпілих выд російської агресії

У прокуратурі Луганської області запроваджено реєстр потерпілих фізичних та юридичних осіб від злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованій території або пов’язаних зі збройною агресією Російської Федерації проти України.

Це дасть можливість громадянам отримати відповідний процесуальний статус потерпілого, встановити розмір заподіяних збитків та звернутися до суду для їх подальшого відшкодування.

Веденням реєстру займається управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області. Звертаємо увагу, що відповідно до діючого законодавства забезпечується нерозголошення персональних даних.

Якщо Вам спричинено шкоду від обстрілів, знищено, пошкоджено або захоплено Ваше майно, звертайтеся до прокуратури Луганської області за адресою: 93408, м. Сєвєродонецьк, вулиця Богдана Ліщини, 27.

Звернення також можна надсилати на електронну поштову адресу: zvernennia@lug.gp.gov.ua або звертатися за телефоном: (06452) 4-13-50.

При цьому звернення повинно відповідати вимогам, встановленим ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме у ньому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання.ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Читайте также: