У США відпустили на свободу педофіла, засудженого до 1000 років в’язниці

Педофіл був випущений з в’язниці після восьми років відбування покарання

Чоловік був заарештований і звинувачений в зберіганні непристойних знімків дітей. На комп’ютері Меллорі виявили понад 26 тисяч файлів з дитячою порнографією.
<p>У США умовно-достроково звільнили найстрашнішого педофіла</p> - У США відпустили педофіла, засудженого до 1000 років в’язниці
Про це повідомляє New York Post.

Пітер Меллорі зі штату Джорджія був випущений з в’язниці після восьми років відбування покарання. На думку Апеляційного суду, чоловік вже відсидів достатній термін, і через три тижні його відпустили. При цьому окружний прокурор заявив, що «виявився безсилий зупинити» те, що відбувається.

Чоловік був заарештований і звинувачений у зберіганні непристойних знімків дітей, підробці доказів і вторгненні в приватне життя у 2011 році. Суддя перед виголошенням вироку у 2012-му назвав підсудного «найактивнішим колекціонером дитячої порнографії в усьому світі».

Меллорі працював членом окружної комісії і був власником незалежної телестанції в кампусі Технічного коледжу Західної Джорджії. На комп’ютері Меллорі виявили понад 26 тисяч файлів з дитячою порнографією. // Главком

Читайте также: