Віктор Ющенко «послав» свій народ… (Відео)

19 квітня 2008 року. Президент України Віктор Ющенко розмовляє з жителями міста Біла Церква й переконує їх, що вони зібралися тут всі за гроші та якже їм необхідний новий сталепрокатний завод. Білоцерківці скандують Президенту: «Ганьба!», «Ульянченко – геть!» Цього дня в Дендропарку «Олександрія» планувалося проведення толоки по прибиранню парку за участю Президента України та голови Київської облдержадміністрації Віри Ульянченко. Білоцерківцям надали можливість поспілкуватися з Президентом України і головою Київської облдерадміністрації. Місцеві жителі вимагали відповіді лише на одне питання: коли буде заборонено незаконне будівництво сталепрокатного заводу в місті Біла Церква. Що вийшло з цього «спілкування» ви можете бачити на відео – коментарі зайві:

Президентська «підтанцовка»

…Як виявилось не тільки Біла Церква прийшла на зустріч з Президентом. Були й привезені студенти та інші люди з міста Ірпінь. Їх добре охороняла міліція та нікого не пускала до цих псевдобілоцерківців. Які навіть встигли дати інтрев’ю «5-му каналу» про те, як їм – «білоцерківцям» (!) – хочеться, щоб у них побудували сталепрокатний завод…

От «УК»: все чаще и чаще Президент Украины позволяет себе «тыкать» гражданам. Еще чаще – игнорировать общественное мнение. Становясь на защиту инвесторов сталелитейного производства в насквозь отравленном химической продукцией городе-спутнике столицы Белая Церковь, В.Ющенко и слышать не хочет доводов «громады». Протестующей против очередной скандальной инициативы президентской кумы – Веры Ульянченко, по совместительству – губернаторши Киевской области.

Резоны протестующих, но так и неуслышанных белоцерковцев изложены здесь:

Остается добавить, что во многом благодаря жителям Киевской области, блокировавшим милицейский спецназ на подступах к Киеву, Ющенко и стал Президентом. Сегодня Виктор Андреевич – привычно для него – повернулся спиной к вчерашним союзникам. Завтра спиной к нему повернутся обманутые им.

(Подробнее о конфликте в Белой Церкви читайте здесь: www.zavodu.net )

«УК»

Читайте также: