В ОДЕСІ ВСЕ ПО-СТАРОМУ: ЛЮДЕЙ ВБИВАЮТЬ, ПІДРИВАЮТЬ, ВИКРАДАЮТЬ

Після вбивства полковника Служби безпеки України Євгена Задорожного один із його заступників Сергій Масагаров, який звільнився, зник. Це сталося три тижні тому, коли Масагаров сідав у власне авто. Два тижні тому від вибуху ледве не загинув підприємець у Приморському районі міста. У Київському районі Одеси трьома пострілами застрелили працівника “Синтез Ойла” пана Будіякова. Нарешті, 29 липня знайдено повішеним суддя Ігор Ткачук, який наступного дня мусив розглядати справу, яка стосувалася Одеського морського порту.Суддя Ігор Ткачук мав на розгляді справу, пов”яз ану з діяльністю в Одеському морському торговельному порту. Наступного дня о дванадцятій годині після смерті він мав розпочати реальний розгляд цієї резонансної справи. В його розпорядженні було багато вражаючих фактичних матеріалів.

Ігоря Ткачука знайшли на його дачі неподалік Одеси. Поважну людину повісили, перед тим натягнувши на нього наручники.

Дехто з правоохоронців намагався представити смерть Ігоря Ткачука як самогубство, встигши заявити, що “про насильницьку смерть говорити не доводиться…”

Втім, обласна прокуратура порушила кримінальну справу за статтею “навмисне вбивство”.

Народний депутат України Юрій Кармазін переконаний, що у Ігоря Ткачука не було жодних підстав для самогубства. “У мене є підстави пов”язувати це нерозкрите вбивство з вбивством Голови обласного арбітражного суду Бориса Віхрова, якому знайшли заміну вже наступного дня… Одеса занепокоєна. Занепокоєна кримінальною ситуацією”.

Ігоря Ткачука, кандидата наук, завідуючого кафедрою в інституті підприємництва і права, чесного суддю поважали в Одесі. У нього була чудова родина і Він був віруючою людиною. Він любив життя і мав багато планів. У 1994 році Він працював штатним помічником народного депутата України і у той час був депутатом обласної Ради. Перед тим очолював комісію з питань законності Одеської міської Ради.

Правоохоронці дещо дивно розпочали з”ясування причин смерті Ігоря Ткачука. Місце події було дуже погано оглянуте. Тут побувало більше півсотні осіб і не було забезпечено необхідної ізоляції. Собаку залучили через три – чотири години після початку огляду. Лише о п”ятій вечора привезли експерта-кінолога.

На місці злочину виявився відкритим автомобіль судді. Його мобільний та міський телефони було вимкнено, хоча Він цього ніколи не робив.

За словами Юрія Кармазина “коли було розпочато фактично приватизацію арбітражного та апеляційного судів Одеської області Ігор Ткачук висловлював на це свій критичний погляд. У суді Він працював найбільш дисципліновано. Злочинці дуже невдало імітували самогубство Ігоря Ткачука.”.

Пан Кармазин нагадав, що 5серпня — річниця загибелі в Одесі журналіста Бориса Дерев”янка. “За цей злочин відповідальність несе не та людина яка його вбивала. Замовники цього вбивства дотепер не покарані. Людина, яка була громадським обвинувачем на процесі і говорила що вбивці не покарані, закінчила життя самогубством… Злочини, скоєні останнім часом в Одесі доводять, що приватизація судів Одеси триває кривавим шляхом . Цей процес буде зупинено. Принаймі, лише найдовірливіші одесити вірить у випадковість смерті Ігоря Ткачука…”

Ігор Столяров, Одеса

Читайте также: