Site icon УКРАЇНА КРИМІНАЛЬНА

Херсонські судді випускають під заставу осіб, що викрали та катували людей

В Херсонському Апеляційному суді готуються на пенсію: судді випускають під заставу осіб, що вчинили тяжкі злочини.

А як інакше це можна назвати, коли 20 травня колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Херсонської області у складі головуючого судді В.Сажинова та суддів В.Шевцової, О.Калініної випустили одного із групи підозрюваних, котрі викрали та катували людей.

Так, підозрюваного Олександра Репетуна звільняють з-під варти, а справу щодо нього повертають на новий розгляд.

Цікаво, що в Ухвалі головуючий з колегією суддів згадав про вимоги Конвенції у захисті прав та свобод 1950 року, а також те, що у підозрюваного троє дітей. А ще й те якось «випадково» судді пропустили, що на момент досудового слідства Репетун перебував у розшуку.

Як, можемо допустити і те, що забули судді, зосередити увагу на Кримінальному кодексі і саме на тому, що ж вчинила група осіб, котрим було повідомлено про підозру ще в грудні 2014 року.

Нагадуємо, досудовим розслідуванням встановлено, що Олександр Шрамко за попередньою змовою з Сергієм Пастушенком та Олександром Репетуном та іншими особами викрали семеро людей, забрали їх автомобілі, цінні речі та три дні над ними знущалися у підвалі, при тому що потерпілих катували, погрожували вогнепальною зброєю, позбавили їжі та навіть води.

Цікаво, а якби до рук саме цих підозрюваних потрапили знайомі головуючого В.Сажинова та суддів В.Шевцової, О.Калініної, вони вчинили б так само?

Не будемо відповідати за суддів, але якщо так і надалі судді будуть приймати подібні рішення, то ті розбої, що кояться в Херсоні щодня, а це не менше 5-ти!!!, швидко виростуть в кільканадцять разів, і постраждають діти різних родин…

Які саме факти закривають суддям очі, якщо вони не помічають підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених:

ст. 187 ч. З КК України, напад, з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину, поєднаного із проникненням у приміщення,

сг. 146 ч. 2 КК України, незаконне позбавлення волі та викрадення людини, вчинені з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб, за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням їм фізичних страждань, із застосуванням зброї,

ст. 289 ч. З КК України, незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з погрозою застосування насильства небезпечного для життя чи здоров’я потерпілого.

ст. 127 ч. 2 КК України, катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання шляхом нанесення побоїв, з метою примусити потерпілого вчинити дії, що суперечать його волі, у тому числі, отримати від нього відомості та визнання, з метою покарати його за дані дії, скоєні ним, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб,

ст. 189 ч. 2 КК України, вимога передачі чужого майна та права на майно з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, що перебуває в їхньому віданні (вимагання), кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб, повторно,-

Залишається відомим, скоріш за все, зрозумілим тільки для групи суддів Херсонського Апеляційного суду! // ksza.ks.ua

Exit mobile version