Site icon УКРАЇНА КРИМІНАЛЬНА

На Полтавщині двоє чоловіків провалились під кригу: один з них загинув

До поліції Полтавщини 14 лютого близько 10 години надійшла інформація, що в річці Сухий Омельник в місті Глобине під лід провалилися двоє чоловіків. Поліція негайно виїхала на порятунок.

Попередньо відомо, що двоє місцевих мешканців 1988 та 1989 років народження вийшли на водойму і під ними провалився лід. Очевидці викликали поліцію. На місце події першими прибули інспектори групи реагування відділу №1 (м. Глобине) Кременчуцького районного управління поліції Євгеній Петля та Андрій Борох. Під час рятувальної операції на допомогу поліцейським прибули й працівники ДСНС.

Один з інспекторів поліції кинувся у воду та за допомогою напарника і місцевих мешканців дістав з водойми одного із чоловіків 1988 року народження. Його каретою швидкої допомоги доставлено до лікарні. Іншого чоловіка дістали з водойми без ознак життя. Померлим виявився місцевий чоловік 1989 року народження.

Обставини події з’ясовує слідчо-оперативна група поліції.

Слідчим поліції, під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Шановні мешканці Полтавщини!

У зв’язку із потеплінням, на водоймах області перебувати на кризі вкрай небезпечно. Щоб запобігти нещасним випадкам на льоду, РЕКОМЕНДУЄМО:

– не виходити на лід, товщина і міцність якого вам невідомі;

– ЗАБОРОНИТИ вихід на лід дітям;

– переходити водойми в спеціально позначених і обладнаних для цього місцях;

– якщо на ваших очах на льоду провалилася людина, негайно повідомте їй, що йдете на допомогу, і терміново зателефонуйте до служби порятунку;

– під час рятівних заходів підкласти під себе дошку чи подібний за характеристикою предмет і повзти на них, широко розкидаючи при цьому руки. До самого краю ополонки не підповзати! Кидати пов’язані ремені, шарфи мотузки за 3-4 метри. Враховуйте, що постраждалий швидко мерзне, а мокрий одяг тягне його донизу. Подавши постраждалому підручний засіб, витягайте його на лід і повзіть з небезпечної зони. Потім укрийте його від вітру, допоможіть дістатися теплого місця та зігрітися: потрібен сухий одяг й теплий напій. Обов’язково зателефонуйте до швидкої – потрібно переконатися у відсутності загроз для життя та здоров’я людини;

– пильнувати дозвілля дітей, наголошувати їм про існуючі загрози та правила безпечної поведінки під час перебування на вулиці.

Якщо раптом із вами сталася біда або ви стали свідком надзвичайної події, не зволікайте, звертайтеся за допомогою до служби порятунку за номером 101 або до поліції за номером 102!

Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)

Exit mobile version