«Орлы Авакова» обворовали и объели слепых при обыске одесского общества УТОС (видео)

Речь идет о производстве индикаторных пломб на базе одесского общества слепых УТОС. У коммерсантов изъяли всё оборудование и изготовленную продукцию.

Полицейские обворовали слепых при обыске одесского общества УТОС (видео)

Предпринимателей обвинили в отсутствии патентов и изъяли оборудование на 1500000 грн, хотя суд признал их невиновными. Напомним, что в сентябре правительство «забрало» у полиции полномочия по экономическим преступлениям. «УБЭП   ушел в историю. Больше полицейские не должны вмешиваться в деятельность бизнеса. Это первый шаг, он символический», — заявил тогда премьер Гончарук. Полномочия то забрали, но полиция Авакова продолжает «кошмарить бизнес»

Видео обыска и грабежа опубликовал одесский медиапроект «Редакція«.

Попри рішення суду слідчі не повертають комерсам з товариства сліпих майно на 1,5 млн грн

⚡️ Вам теж здається, що на відео з камер спостереження СЛІДЧІ КРАДУТЬ У СЛІПИХ?👇 Це просто якась жесть!Коротко: Попри рішення суду правоохоронці не повертають комерсам з товариства сліпих майно на 1,5 млн грн. В чому річ допоможе розібратися Denis Shatsilo. #Редакція

Geplaatst door Редакція op Dinsdag 11 februari 2020

А еще копи не побрезговали обокрасть слепых   и съели их пищу.  В областном главке полиции признали, что люди на видео их сотрудники, их уже отстранили от работы и назначили служебную расследование. Материалы проверки переданы в якобы переданы в ГБР.

Заявление Національної поліції в Одеській області: «Мережею Інтернет розповсюджується відео, на якому зафіксовано осіб, які під час обшуку у приміщенні одного з одеських підприємств розкладають по кишенях чужі речі, коментуючи свої діі нецензурними словами.

Вказана публікація не залишилася поза увагою керівництва одеської поліції. На даний час усі учасники події встановлені. Вони дійсно є працівниками поліції.

Цей ганебний вчинок паплюжить честь та гідність тих поліцейських, які щодня стоять на варті закону і порядку, іноді ризикуючи життям. Керівництво поліції зацікавлене у тому, щоб в правоохоронних органах служили люди, які є взірцем честі та гідності, та не має наміру приховувати негідні діі подібних працівників.

Зараз за вказаним фактом призначено службове розслідування, матеріали якого будуть передані до ДБР для надання правової оцінки.

На період проведення перевірки поліцейські відсторонені від виконання службових обов‘язків.«

Читайте также: