Адвоката затримали під час спроби надання прокурору 1 500 доларів хабара (фото)

26 травня за процесуального керівництва прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора, слідчого управління ГУ Нацполіції в Київській області, Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції та ГУ БКОЗ Служби безпеки України затримано адвоката за фактом надання прокурору частини неправомірної вигоди в розмірі 1 500 доларів США за зміну останнім кваліфікації злочину на менш тяжкий (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, прокурором однієї із місцевих прокуратур Київщини підтримується публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на умисне вбивство.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и обувь

Під час судового розгляду, усвідомлюючи настання покарання у вигляді реального позбавлення волі на тривалий термін, захисник обвинуваченого запропонував прокурору за 5 000 доларів США змінити кваліфікацію злочину, що надало б можливість у майбутньому обвинуваченому відбутись покаранням, не пов’язаним з ізоляцією від суспільства.

На изображении может находиться: один или несколько человек

Розуміючи неправомірність дій адвоката, прокурор повідомив про це керівництво.

Адвоката затримано в порядку ст. 208 КПК України, на даний час проводяться невідкладні слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного управління Нацполіції в Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Київської області

Читайте также: