Екс-посадовець держпідприємства Міноборони підозрюється у привласненні більше 600 тисяч грн.

Під процесуальним керівництвом прокурорів військової прокуратури Центрального регіону України 27 лютого 2010 року слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому виконувачу обов’язків директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України (на даний час — заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ) у заволодінні майном, шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 КК України).

За версією слідства, вказана службова особа може бути причетною до привласнення закуплених за гроші державного підприємства товарно-матеріальних цінностей на суму понад 130 тис грн.

Окрім того, будучи виконувачем обов’язків директора державного підприємства, яке виступало генеральним підрядником із будівництва житлового будинку для військовослужбовців в одному із обласних центрів, за даними слідства, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики від підприємства, міг заволодіти грошовими коштами в сумі 482 тис грн, які були виділені Міністерством оборони України та передбачалися для будівництва житла.

Досудове розслідування триває, до суду подано клопотання про застосування щодо вказаної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Офіс Генерального прокурора

Читайте также: