Site icon УКРАЇНА КРИМІНАЛЬНА

Майже 99 тисяч гривень втратив чоловік, перейшовши за фішинговим посиланням

Аферисти маскують небезпечні посилання під різними приводами. На сьогодні одне із найпоширеніших – оформлення грошової допомоги.

До поліцейських звернувся 53-річний мешканець Тисмениці. Чоловік розповів, що потерпів від шахраїв. Як з’ясували поліцейські, у Фейсбуці чоловік натрапив на пост з посиланням на отримання 1000 гривень.

Чоловік перейшов за посиланням, в якому необхідно було ввести персональні та банківські дані. Опісля до нього зателефонувала невідома особа, яка повідомила, що потрібно виконати ще інструкції, які надійшли смс-повідомленням. Заявник виконав всі вказівки незнайомця. Невдовзі з кредитної карти заявника було знято майже 99 000 гривень.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження та нагадали заявнику про фішингові посилання, які маскуються під різними оголошеннями про грошові виплати.

Поліція Прикарпаття закликає громадян не довіряти повідомленням у соцмережах або телеграм-каналах, які спонукають перейти за невідомим посиланням для оформлення будь-яких виплат або грошової допомоги. Під час заповнення платіжних форм у жодному разі не вказуйте конфіденційні дані своєї банківської картки: термін дії, PIN-код та CVV-код. Якщо ви потрапили на гачок шахраїв – не гайте часу та одразу звертайтесь до поліції.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

Exit mobile version