На Донеччині повідомлено про підозру екс-голові сільради, яка понад 4 роки співпрацює з терористами

Прокурор Донецької області повідомив про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України, колишній голові Приморської сільської ради Новоазовського району.

У ході досудового розслідування встановлено, що громадянка, займаючи з листопада 2010 року посаду голови Приморської сільської ради Новоазовського району, порушивши присягу посадової особи органів місцевого самоврядування, діючи умисно, з ідеологічних та корисливих мотивів, після переходу наприкінці серпня 2014 року частини Новоазовського району (зокрема с. Приморське) під контроль бойовиків вступила до складу терористичної організації «ДНР».

До 21 листопада 2018 року зрадниця продовжувала здійснювати фактичне керівництво тимчасово окупованою територією Донецької області в межах с.Приморське Новоазовського району на посаді так званої «Голови Приморської сільської адміністрації Новоазовского району».

Готується клопотання до суду щодо обрання стосовно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Читайте также: