Зловмисник, який на обшуку бризнув балончиком поліцейському в очі, отримав 2 роки позбавлення волі

Старобільський районний суд Луганської області засудив чоловіка, який заподів легкі тілесні ушкодження працівнику поліції, який виконував свої службові повноваження.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 25 листопада.

Українцям найбільше не вистачає справедливого суду – соціологи | Українська  правда

Інцидент стався 13 березня 2021 року приблизно о 7.40 ранку шестеро співробітників поліції прибули до приватного помешкання з ухвалою суду на обшук.

Господар почав тікати з подвір’я. Двоє правоохоронців кинулися за слідом, оскільки припускали, що він спробує позбутися заборонених в цивільному обігу речовин чи предметів. Стоячи перед поліцейським, чоловік розпилив йому в обличчя газовий балончик, заподіявши опік обох очей, що відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений у суді винним себе не визнав, хоча не заперечував, що пшикнув балончиком у потерпілого. Він пояснив, що живе зі співмешканкою та її дітьми, займається домашнім господарством. Його обурила поява співробітників поліції в цивільному одязі, вважав їхні дії несправедливими. Сприйняв їх приїзд як результат наклепу свого односельця.

Бралися до уваги негативні характеристики чоловіка за місцем проживання, його ставлення до скоєного, суспільно-небезпечний характер злочину, спрямованого на послаблення авторитету правоохоронних органів. У минулому обвинувачений має погашену судимість.

Суд призначив 2 роки позбавлення волі із відбуванням покарання в кримінально-виконавчому закладі.

Читайте также: