Site icon УКРАЇНА КРИМІНАЛЬНА

Гід покупця: чим відрізняються автозапчастини для комерційних моделей машин

Комерційні транспортні засоби, такі як вантажівки, автобуси та мікроавтобуси, зазвичай працюють у більш важких умовах і мають значно більше навантаження. Тому їх запчастини розроблені для витримки підвищених навантажень та інтенсивного використання. Як зазначають фахівці компанії «BUS-shop», яка займається їх продажем, запчастини для комерційних транспортних засобів часто мають більший термін служби, оскільки такі автомобілі зазвичай використовуються значно більше часу на дорозі в порівнянні з легковими авто.

Фото: bus-shop.com.ua

В нинішній час немає абсолютно ніяких проблем з придбанням потрібних товарів. Особливо, якщо мова йде про категорію продукції, що цікавить велику кількість людей. Експерти «BUS-shop» радять тим хто шукає максимальну надійність, обирати оригінальні запчастини (OEM), але якщо конче потрібно зекономити, але при цьому отримати якісний продукт, розглядати лише аналоги від перевірених виробників..

Вони виготовляються в Німеччині, Польщі, Англії, США, Китаї, Туреччині, Тайвані, Іспанії і багатьох інших країнах. У нас також функціонує чимало потужностей виробництва, де дотримуються всіх необхідних норм і правил.

На даний час асортимент українського ринку вимірюється кількома тисячами товарних позицій. Це оригінальні запчастини для комерційних машин Мерседес, Опель, Ніссан, Фольксваген, Рено, Сітроен, Дачія і не тільки. Спеціалізовані інтернет-магазини напряму купують деталі у виробників, що дозволяє встановлювати мінімальну націнку. В їх електронному каталозі можна побачити наступні категорії продукції:

Продають не тільки автозапчастини. Є спеціальні засоби хімії, завдяки яким всі деталі і вузли будуть ідеально працювати протягом тривалого періоду часу. Пропонують переднє, заднє і бокове скло. Часто купують спеціальні аксесуари. Є елементи кузова – бампери, педалі, капоти, крила, двері і дверні ручки тощо. Також є сучасні протитуманні фари.

Особливості оперативного оформлення замовлення, зручні варіанти оплати і доставки, постійне оновлення асортименту

Сьогодні, купівля автозапчастин в інтернеті є зручною і популярною практикою. Щоб придбати автомобільні запчастини потрібно мати тільки доступ до мережі інтернет. Необхідно відкрити електронний каталог, відкриваючи відповідні розділи знайомитись з асортиментом. Альтернатива – просто ввести у рядку назву конкретної запчастини. Також можна заручитись підтримкою професійного менеджера.

Після вибору деталей вони відправляються у віртуально корзину, де вказуються варіанти оплати і доставки. Залишається лише підтвердити замовлення. Доставка займає до трьох днів. Внести кошти можна уже після перевірки посилки. Є різні варіанти оплати готівкою або банківською картою.

Надаються офіційні гарантії від виробника. Потрібно тільки дотримуватись правил експлуатації. Якщо з якихось причин деталь не підійде, то її реально обміняти або повернути протягом 14 діб.

Однак, щоб зробити вдалу покупку і уникнути можливих проблем, фахівці компанії «BUS-shop» радять дотримуватися кількох важливих рекомендацій:

Які бувають запчастини для авто

Ринок автозапчастин розділений на кілька категорій, кожна з яких має свої особливості, зазначають експерти компанії,  й наводять найпоширеніші з них:

  1. Оригінальні запчастини (OEM, Original Equipment Manufacturer):
    • Виготовляються виробником автомобіля або за його ліцензією.
    • Відповідають всім специфікаціям і стандартам якості, встановленим виробником автомобіля.
    • Мають високу якість, але також можуть бути найдорожчими.
  2. Аналоги (Aftermarket parts):
    • Виготовляються компаніями, які не є офіційними постачальниками виробника автомобіля.
    • Можуть бути такої ж якості, як і оригінальні запчастини, але часто дешевші.
    • Існує ризик придбання запчастин нижчої якості, тому важливо вибирати перевірених виробників.
  3. Контрафактні запчастини:
    • Імітації оригінальних запчастин, часто виготовляються з порушенням стандартів якості.
    • Можуть бути значно дешевшими, але їх використання може бути небезпечним і призвести до швидкого зносу або поломки автомобіля.
  4. Відновлені запчастини (Rebuilt or Remanufactured parts):
    • Вживані запчастини, які пройшли процес відновлення до стану, близького до нового.
    • Можуть бути хорошою альтернативою оригінальним запчастинам за нижчою ціною.
    • Відновлення здійснюється з дотриманням певних стандартів якості.
  5. Вживані запчастини (Used parts):
    • Запчастини, зняті з інших автомобілів, що були у вжитку.
    • Можуть бути значно дешевшими, але їх ресурс невідомий і можуть мати сліди зносу.

Кожна з цих категорій має свої плюси і мінуси, і вибір залежить від конкретної ситуації, бюджету та вимог до якості.

Exit mobile version