Росія активізує зусилля з дискредитації мобілізації — ЦПД

РФ також просуває наратив щодо «нелегітимності» української влади.

У Центрі протидії дезінформації (ЦПД) заявили, що російська пропаганда нарощує зусилля з дестабілізації ситуації в Україні на тлі наступу на фронті. Росіяни роблять це за допомогою кампанії з дезінформації, йдеться у повідомленні ЦПД.

«РФ через усі доступні їй інформаційні засоби просуває наратив про «нелегітимність» української влади, намагаючись підштовхнути українців виходити на акції протесту. Також ворог посилив кампанію з дискредитації мобілізації в Україні», – йдеться у повідомленні.

Метою Москви фахівці назвали дестабілізацію українського суспільства та послаблення здатності України захищатися. На їхню думку, ворог сподівається спровокувати політичну кризу, поширюючи фейки щодо чутливих для українців питань.

Раніше у ЦПД розповідали, як росіяни намагаються зірвати процес мобілізації в Україні. У повідомленні йшлося, зокрема, про те, що російська пропаганда масштабує проблеми у ТЦК та поширює неправдиві повідомлення щодо українських командувачів. Там також додали, що Росія хоче пересварити українців між собою. // Дзеркало тижня

You may also like...