“ТАК ТЫ КУЧМУ НЕ ЛЮБИШЬ?!”

Очевидно, лідер нашої держави Леонід Данилович Кучма любить свій народ. І народ подекуди відповідає йому взаємністю. Але ще далеко не всі полюбили свого вождя. Цю мить всенародної любові як можуть наближують працівники органів внутрішніх справ. Щоправда, трапляютьcя перегиби на місцях. І тоді здіймається гвалт, а міністр внутрішніх справ Юрій Смрнов закидає тих, хто не навчився любити Гаранта, обіцянками взяти справу на особистий контроль… Як от це трапилося із побиттям голови райорганізації УНР в Запоріжжі Дмитра Котова


“На сьогоднішній день реакції на офіційний лист на ім’я міністра внутрішніх справ Ю.СМИРНОВА щодо побиття 2 листопада правоохоронцями Запоріжжя голови Орджонікідзенської районної організації Українського Народного Руху Дмитра КОТОВА ми ще не отримали”, – повідомив народний депутат України, член політичної групи Українського Народного Руху фракції “Наша Україна” В’ячеслав КИРИЛЕНКО. Однак він зазначив, що в телефонній розмові з міністром, яка відбулася вчора, Юрій СМИРНОВ пообіцяв взяти справу на особистий контроль.

Як повідомляла прес-служба Українського Народного Руху 4 листопада, лист на ім’я міністра внутрішніх справ Юрія СМИРНОВА з приводу побиття правоохоронцями Запоріжжя голови Орджонікідзенської районної організації Українського Народного Руху Дмитра КОТОВА 4 листопада направив перший заступник голови фракції “Наша Україна”, лідер Українського Народного Руху Юрій КОСТЕНКО. У результаті побиття Дмитра КОТОВА було направлено до реанімації. В’ячеслав КИРИЛЕНКО, розцінив дії міліції в Запоріжжі щодо його помічника-консультанта як “винятково політичне побиття”, “помсту правоохоронних органів за політичну позицію голови районної організації Дмитра КОТОВА”.

Довідка: Повертаючись додому хлопець зустрів патрульних, як вирішили перевірити його документи. Дмитро показав їм посвідчення голови районної організації Українського Народного Руху. Реакція на посвідчення була неординарною: правоохоронці на очах у власника порвали та викинули його документ. Зі словами: “Так ты Кучму не любишь?!” вони забрали Дмитра КОТОВА у Жовтневий райвідділ нібито для встановлення особистості. На Дмитра КОТОВА одягли наручники, зв’язали ноги та почали волочити по підлозі райвідділу. Періодично, коли хлопець приходив до тями, його били ногами по голові. На вимоги припинити побиття “правоохоронці” відповіли: “Викинемо тебе на дорогу, а скажемо, що машина збила”.

Ледве живого, Дмитра КОТОВА привезли до 5-ї міської лікарні в міліцейському бобику та наручниках. У приймальному покої лікарні “представники закону” ще раз побили Дмитра КОТОВА ногами по голові.

Сьогодні Дмитро КОТОВ перебуває у відділенні нейрохірургії з діагнозом струс мозку, з гематомами на очах й переломами пальців.

“Політична Україна”, За матеріалами прес-служби УНР

You may also like...