Нічого не сказали, на голову одягли мішок: як українців за обміном повертали з білоруських в’язниць

Наталія Захаренко – із Чернігова. Її затримали у Білорусі у липні 2023 року. А навесні 2024 року судили нібито за агентурну діяльність. Гомельський обласний суд засудив її до дев’яти років ув’язнення. Нині

Як готують мінометників, а також про російські танки на Оболоні, інші міфи на початку війни та дружній вогонь

Військових часто питають: якщо Росія обкладена санкціями, а нас підтримує весь цивілізований світ, то що заважає методом зворотного інженірінгу штампувати ті самі “шахеди”, не кажучи вже про міни?

Як рашисти формують мережі диверсантів в ЄС, заманюючи в них через Телеграм українців

Росіяни розгорнули мережу вербування диверсантів у Польщі і країнах Балтії. Серед них виявляється несподівано багато українців. Як це працює?

Як нацгвардійці та поліцейські готуються заходити на деокуповані території

Журналісти побували на одному з полігонів МВС, де особовий склад Нацгвардії та Нацполіції пройшов спільний тренінг з проведення стабілізаційних дій на деокупованих та прилеглих до них територіях.

Уроки історії. Як понад 100 років тому армія УНР зруйнувала міф про російський Крим

Під час Української революції 1917-1920 років на Першому Всеукраїнському військовому з’їзді видали постанову про українізацію Чорноморського флоту. Так вперше заявили про те, що він має стати частиною саме Збройних сил України.

Як живуть “злиденні” по деклараціям хапуги з СБУ

Закриті території, басейни з підігрівом та елітне життя. Котеджне містечко поблизу столиці Green Hills із маєтками, вартістю щонайменше півмільйона доларів. Саме тут нещодавно  оселився начальник Департаменту господарського забезпечення СБУ

Як російських окупантів засудили за розстріл цивільних і зґвалтування та які у цих вироках є суттєві недоліки

 Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили нові вироки росіянам за воєнні злочини. Два з них винесли у Чернігові, по одному в Іванкові Київської області та в Одесі. Останній вирок засекречений, оскільки йдеться про зґвалтування.

Російський окупант-вбивця Мєдвєдєв в суді Ірпеня

У засіданні 10 липня відтворили відеозаписи слідчих дій — впізнання потерпілим Олександром Петренком підозрюваного за фотознімками, а також відео слідчих експериментів за участі цього ж потерпілого.