Командир ЗРК NASAMS про ППО зсередини й побажання рашистам: «Здохніть вже і заберіться на свої срані болота»

На війні в Україні використовуються найновіші технології й озброєння, а самі українці вже довели, що є видатними воїнами. Але як зсередини виглядає робота найкращих військових професіоналів світу? Видання Platfor.ma яка бере участь у проєкті...

За Полярне коло та до Сибіру: як молодих українців з окупованих територій готують до переїзду у глухомань Росії

Коли переміщення та депортацію дітей почали засуджувати на міжнародному рівні, а Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Володимира Путіна та його уповноважену з прав дитини Марію Львову-Бєлову, вони змінили тактику переселення. 

Корупція в правоохоронних органах. Історія про наркоторговця на прізвисько «Зірочка» і прокурора та поліціянта які намагались його “відмазати”

У грудні 2022 року на Закарпатті поліція викрила нарколабораторію із виготовлення психотропної речовини, обіг якої заборонено — PVP. У результаті спецоперації затримали 14 осіб.  Керівником злочинної організації вважається дехто на прізвисько «Зірочка», який є адміністратором та власником Telegram-каналу.

Як з шахової королеви Україна перетворюється на країну загублених талантів

Шахи – той вид спорту, де Україна час від часу показувала приголомшливі результати. Достатньо згадати тріумф 2016 року, коли на Чемпіонаті світу з рапіду та бліцу в Катарі Анна Музичук перемогла в обидвох жіночих турнірах, а золото в рапіді здобув Василь Іванчук. Але увага з боку влади та суспільства до шахових здобутків була несправедливо низькою.

Куди звертатись, якщо рідні зникли безвісти? Пояснює юристка

Якщо інформація про цивільну особу відсутня протягом 15 днів, законодавство визначає таку людину безвісти зниклою. Для військовослужбовців цей термін може бути меншим, зазначила в ефірі Українського Радіо координаторка груп сімей полонених та зниклих безвісти...

Окупація в тюрмі. Як примусово депортовані рашистами українські в’язні намагаються повернутися в Україну

Близько трьох тисяч людей в 11 в’язницях потрапили в окупацію з моменту російського широкомасштабного вторгнення, за даними Мін’юсту. Це – заклади у Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській та Херсонській областях.

Как участник «марафонов желаний» и украинский физик собирают дроны для российских захватчиков

Журналисты смогли идентифицировать членов команды одного из самых странных конструкторских бюро, работающих на российскую армию, — «Стратим».

Як аферисти вербують людей у шахрайські колцентри

Дніпровські “офіси” продовжують виманювати гроші в росіян та рекрутувати молодих українців у психологічне рабство. Чи справедлива індульгенція для шахрайських “офісів” під час війни?