Скарга на протиправні дії працівників поліції

Скарга на протиправні дії працівників поліції

Хочу задать один вопрос — что надо сделать в Украине, что бы стать разыскиваемым «преступником», быть внесённым в базу системы «Рубеж» и лишиться прав собственности на свой автомобиль? Ответ простой. Не надо нарушать действующее законодательство.

Достаточно сделать замечание патрульному наряду полиции, который злостно нарушает Правила Дорожного Движения. Именно такой случай произошел со мной 14 августа 2018 года в городе Киев на улице Курская. Заметив, что машина патрульной службы полиции № 0951 едет с грубым нарушением ПДД, я, как гражданин Украины, подошел к полицейским и сообщил им об этом. На что в ответ получил угрозы и в этот же день мой автомобиль был внесён в реестр системы «Рубеж» по коду 3 (лишение прав собственности). Так наши доблестные правоохранительные органы развлекаются и устраняют тех, кто «мешает» их «работе».

Генеральному прокурору України

Луценко Ю. В.

02000, м. Київ, вул. Різницька, 13/15 

Міністру Внутрішніх Справ України

Авакову А. Б.

01024, м.Київвул. Академіка Богомольця, 10. 

Голові Служби Безпеки України

Грицаку В. С.

 01601, м. Київ-1, вул. Володимирська, 33 

Гр. Чудова С. В.

08700, м. Обухів,

Скарга

на протиправні дії працівників поліції 

14 серпня 2018р. о 15 год. 20 хв., я, Чудов Сергій Вадимович 08.10.1973 р.н., проїжджаючи по дорозі з одностороннім рухом, на своєму автомобілі KIA Niro     № СА1245СА в бік Повітрофлотського проспекту по вул. Курській, що у Солом’янському районі м. Києва, помітив автомобіль патрульної поліції № 0951, який рухався мені на зустріч ігноруючи встановлений заборонний знак та грубо порушуючи вимоги встановлені п. 3.21 Правил дорожнього руху затверджених постановою КМУ № 1306                       від 10.10.2001 р. (фото № 1, 2 додається)

Зупинивши свій автомобіль, я підійшов до зазначеної патрульної машини і повідомив співробітникам поліції про допущене ними правопорушення, на що отримав грубу відповідь, що вони можуть їздити як завгодно, оскільки вони «…можливо на завданні…».

Необхідно зазначити, що патрульний автомобіль поліції № 0951 рухався лише з увімкненим синім проблисковим маячком без звукових спецсигналів та червоного проблискового маячка. Вказавши поліцейським на дану обставину, я зробив їм зауваження щодо вчиненого ними правопорушення та зазначив, що тим самим вони подають поганий приклад іншим учасникам дорожнього руху.

В подальшому, один з поліцейських з нагрудним жетоном № 0131235                 (фото № 3, 4, 5, 6, 7, 8 додається) почав мені погрожувати, сказавши, що у мене «будуть неприємності» і я «сильно пошкодую» про свої дії. Після чого обидва співробітника поліції сіли у свій автомобіль, швидко розвернулися і поїхали в бік Повітрофлотського проспекту (фото та відео фіксація додається на диску CD).

06 вересня 2018 р. направлялючись на своєму автомобілі KIA Niro                          № СА1245СА на санаторне лікування до м. Трускавець по трасі М-06 Київ-Чоп був зупинений на стаціонарному посту ДАІ м. Корець Рівненської області співробітником поліції, який повідомив, що в системі «Рубіж» мій автомобіль перебуває у розшуку, а я, в свою чергу, «…позбавлений права власності на неї                  за кодом 3».

Згодом з’ясувалося, що вказаний запис до системи «Рубіж» безпідставно вніс невідомий мені слідчийСолом’янського УП ГУНП м. Києва Охота Микола Миколайович, тел. (0639130250, (0442752577.

Звертаю Вашу увагу на те, що даний запис у системі «Рубіж» був внесений слідчим 14 серпня 2018 року, саме в той день коли я зробив зауваження співробітникам поліції  та отримав погрози у відповідь.

Оскільки, працівники поліції стаціонарного посту ДАІ впродовж трьох годин, з моменту моєї зупинки, так і не змогли з’ясувати підстави та достовірність внесених до системи даних, а також зв’язатись за вказаними телефонами зі слідчим Охотою М.М., я надав поліції свої письмові пояснення, здогади і підозри щодо обставин виникнення даної ситуації, які на мою думку тісно пов’язані з  вищевказаним інцедентом з поліцією міста Києва. (фото  № 9 додається)

26 вересня 2018 року повертаючись з санаторного лікування назад до                      м. Києва по трасі М-06 Київ-Чоп, на стаціонарному посту ДАІ «Великосілки» Львівської області, мене знову зупинили співробітники поліції на підставі наявних даних у ситемі «Рубіж». (фото № 10, 11 додається)

Враховуючи вищевказане, вважаю що недостовірний запис в систему «Рубіж» був внесений співробітниками поліції Солом’янського УП ГУНП в                      м. Києві з метою помсти, незаконно і безпідставно з підробленням службових документів, перевищенням влади та службових повноважень.

Керуючись положеннями Конституції України, ст.ст. 6, 7, 8, 11 ЗУ «Про Національну поліцію», ст.ст. 361, 365, 366 Кримінального кодексу України, —

прошу: 

1. Розглянути скаргу та провести службове розслідування за фактом порушення співробітниками поліції м. Києва ПДР України, погроз у мій бік та  інших  обставин даної справи;

2. За  результатами службової перевірки притягнути винних співробітників поліції до відповідальності передбаченої  чинним законодавством України;

3. З’ясувати ким, коли, на якій підставі та з якою метою данні про мій  автомобіль KIA Niro № СА1245СА були внесені до системи «Рубіж»;

4. Вжити заходів щодо видалення інформації та наявних даних у системі «Рубіж» стосовно мого автомобіля.

5. Прошу проінформувати мене про результати перевірки та прийняте рішення відносно винних осіб у строк, встановлений ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян», а у випадку подовження строків розгляду скарги письмово повідомити. 

Додаток: на 11 аркушах. 1 CD диск.

Фото і відео вищевказаних фактів правопорушень:

Читайте также: